Automobilių supirkimas: nauda pardavėjui ar apgavystė?

automobiliu supirkimasAutomobilių supirkimas – seniai Lietuvoje sėkmingai funkcionuojanti paslauga. Vis daugiau mašinas parduoti norinčių asmenų mieliau renkasi galimybę parduoti supirkėjams nei paprastiems asmenims. Visgi, kol vieni mato akivaizdžią naudą, tuo tarpu kiti tikina, kad automobilių supirkimas nėra geriausias pasirinkimas, kadangi šiuo atveju pardavėjas tikrai nelaimi. Klausimas, kodėl labiau verta naudotis supirkėjų paslaugomis? Ar yra kokių nors pliusų, kurie galėtų paskatinti pasirinkti šią galimybę.

  1. Didesnė kaina. Labai dažnai auto supirkėjai pasiūlo kur kas didesnę kainą, nei kad įprasti žmonės, kuriems reikia naujos transporto priemonės. Natūralu, kad žmonės už nebereikalingą auto priemonę nori gauti kuo didesnę pinigų sumą.
  2. Greitis. Parduoti supirkėjams yra kur kas greičiau ir paprasčiau. Tuo įsitikinti gali kiekvienas norintis labai greitai parduoti auto. Dėl kur kas paprastesnio proceso, greitesnio dokumentų tvarkymo bei auto apžiūros – supirkimas vyksta net kelis kartus greičiau.
  3. Auto paėmimas. Beveik visi auto supirkėjai patys atvyksta iki Jums reikalingos vietos ir apžiūrėję automobilį nusprendžia ar ji tikrai tenkina jų poreikius. Būtent todėl labai svarbu kuo detaliau aprašyti auto ir nemeluoti, kad supirkėjai gyvai įvertinę nepakeistų savo nuomonės.
  4. Įvertinimas ir komentarai. Supirkimo punktuose labai dažnai dirba puikiai automechanikos darbus atliekantis specialistai. Dažniausiai tokie vertinimai yra visiškai nemokami, taigi, puiki galimybė susižinoti tikslią savo auto vertę ir tuo pačiu suvokti, kokios kainos už mašiną prašyti galima ir kokia atrodo realiausia ir labiausiai tinkanti.
  5. Dokumentų sutvarkymas. Galiausiai, specialistai sutvarkys visus dokumentus, kurie yra susiję su pirkimo ir pardavimo darbais. Išregistruos ir sumokės visus mokesčius. Svarbiausia, pasirūpins visomis smulkmenomis, kad pardavimas būtų greitas ir tuo pačiu pardavėjui netektų rūpintis smulkmenomis.

Jeigu norite, kad automobiliu supirkimas būtų sėkmingas sandoris – tokiu atveju reikia kuo daugiau laiko skirti geriausio supirkėjo paieškoms. Palyginkite kuo daugiau variantų, suderinkite kuo daugiau smulkmenų.

Akivaizdu, kad pasirinkdami šią paslaugą jūs laimėsite, o ne būsite apgautas, kaip kartais sklando internete. Tai pats greičiausias, finansiškai geriausias ir paprasčiausias būdas tarti sudie jau nebereikalingai mašinai.

Parašykite komentarą