Ar žinote, kiek kainuoja advokato konsultacija?

advokato konsultacija

Advokatai – tie žmonės, kurie išmano teisinę sistemą, padeda paprastiems žmonėms joje susigaudyt, sprendžia įvairiausius teisinius klausimus. Advokato gali prireikti nutikus bet kokiai neteisėtai veiklai, susijusiai su žmogaus ar gyvūno teisėmis, susijusiai su kažkokia sritimi, kurioje veikia įstatymai, taip pat sprendžiant įvairiausius gyvenimiškus klausimus.

Prieš renkantis advokatą, reikėtų žinoti keletą aspektų:

1. Dažniausiai teisininkai praktikuojasi ties viena sritimi, labiausiai ją išmano, ir tik kartais, retai, būna kitaip. Todėl, jeigu yra sprendžiamas klausimas, kuriame įpainiotos netgi dvi teisės, pavyzdžiui, darbo ir baudžiamoji, geriau yra rinktis advokatų kontorą.

2. Ar žinote kiek kainuoja advokato konsultacija? Gero advokato konsultacija kainuoja iš ties nemažai, netgi galima sakyti daug pinigų, todėl prieš renkantis, vertėtų iš anksto sužinoti advokato kainą, nes kitaip galite likti ir be mėnesio atlyginimo.

3. Geras advokatas pasižymi neeiline iškalba, estetiška išvaizda, etiškumu ir profesionalumu. Jeigu advokatas neturi šių savybių – bėkite kuo toliau.

4. Būtina žinoti kokius universitetus advokatas baigė, taip pat kur atliko praktiką, kur specializavosi, su kokiomis bylomis dirbo ir kiek jų laimėjo. Šią informaciją, be abejo, galima susirasti internete.

Advokatų kontorose dirba daug advokatų. Kiekvienas iš jų specializuojasi tam tikroje sferoje ir geriausiai ją išmano. Taip pat advokatai turi savo asistentus, kurie padeda iškilus bet kokioms kliūtims. Taip pat reikia neužmiršti fakto, kad advokato kontorą privačiai gali atsidaryti bet koks kvalifikuotas advokatas, turintis šiek tiek daugiau pinigų, o į advokatų kontoras yra priimami tikrai ne visi žmonės. Konkursas – žvėriškas, o nugalėtojai – geriausi.

Vėlgi, kiek kainuoja advokato konsultacija kontoroje? Dažniausiai tikrai mažiau, nei kreipiantis į privačius advokatus. Todėl apibendrinant galima drąsiai teigti, kad advokatų kontorose dirbantys asmenys, dažniausiai, yra šimtu procentų išmanantys savo darbą, o tuo pačiu teikiantys pigesnes konsultacijas nei advokatai, dirbantys privačiai.

Parašykite komentarą